מיטב המותגים המייצרים מחשבים ניידים

מחשבים ניידים באמת הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו

שוק המחשבים צופה שבעוד מספר שנים המחשב הנייד, שהוא רק גרסה ניידת של הנייחים הסטנדרטיים, ישלוט בשוק.

טכנאי מחשב תיקון מחשב קניית מחשב נייד 036126062

דוקטור לאפטופ תובל 22 בורסה ברמת גן

המחשב הנייד הוא כבר עכשיו בראש רשימת הקניות של מרבית צרכני המיחשוב, ויש לכך סיבה טובה.

מחשבים ניידים מספקים את כל פתרונות המחשוב אפשריים רק במכשיר נייד, נוח וקל שאפשר לקחת אותו לכל מקום.

המחשבים הניידים של היום הם הרבה יותר מתקדמים וקטנים מאשר אבותיהם, עם יכולות מחשוב מתקדמות, כמו גם שפע אפשרויות של תכונות, אפשרויות וצבעים. כן, המחשב הנייד הורוד ראה פופולריות גוברת בקרב הצרכנים, והפך הצהרה אופנתית אמיתית, צבע האהבה ורוד.

הביקוש המתמשך עבור מחשבים ניידים ורודים גרמו לחברות לייצר אותם בגוונים שונים של ורוד. כמו כן, אין לחשוב אפילו לרגע כי המותגים הורודים הם מחשבים רכרוכיים, להיפך, הם חזקים ומציעים ביצועים כמו הרבה מעמיתיהם השחורים והגדולים, וגם נראים נהדר. להלן רשימה של יצרני המחשבים הניידים בצבע וורוד

Dell

Dell  שני דגמי מחשב נייד ורוד, Mini Inspiron Netbook  ומחשב הנייד Inspiron 14 גודל סטנדרטי. שניהם מגיעים עם מגוון רחב של תכונות ואפשרויות שיתאימו למגוון צרכי המיחשוב הנייד.

Sony VAIO

Sony היא שם מובחר במחשבים ניידים ו VAIO היא סדרת מחשבים מוצלחים במיוחד המותג הורוד: Centrino מעבד אינטל Dual Core עד 4 GB של זיכרון RAM ועוד הרבה יותר.

Lenovo מודלים ורודים

Lenovo מציעה את המחשב הנייד מיני בוורוד.  Lenovo S10 Pad מגיע עם כמה תכונות נהדרות, כולל, מעבד Atom של אינטל, כונן קשיח 80GB, מצלמת רשת מובנית ועוד הרבה יותר.

Asus מחשבים ניידים וורודים

מותג Asus מציע 6 דגמים ניידים במגוון גוונים ורודים בסדרת Eee יש להם גם מחשב נייד Starter ורוד לילדות קטנות. אסוס ידועה ביצירת מחשבים ידידותיים למשתמש המציעים ממשק גרפי אינטואיטיבי. ישנם גוונים שונים של ורוד  Asus גם מתגאים בגימורים איכותיים. תכונות, מסך בגדלים שונים 7-10 אינץ ', 2 ג' יגה – כוננים קשיחים 8GB,  Wi-Fi ו הרבה יותר.

Hewlett Packard

HP מתמחה במחשבים ניידים  המיני בוורוד. הדגמים של HP הם דקים מאוד, 210 מחשב נייד HP Mini ורוד בעל מקלדת גדולה מאוד, כולל דגם של HD.

טושיבה

טושיבה 205 נותן את הכל,  צריכים לגלוש, דוא"ל, אינטרנט . דגם דק במיוחד, קל וקומפקטי מספיק כדי להכנס לארנק, וורוד! למעשה, זה מחשב נייד ורוד שזכה בתחרויות רבות . תכונות, מעבד אינטל אטום, Windows 7, 1GB RAM, 250 GB כונן קשיח ועוד.

Acer נייד ורוד

Acer Aspire One מציע AOA150-1570 בצבע ורוד, כמו גם מודלים אחרים. Acer תמיד מציע ניידים איכותיים

סמסונג

NC10 סמסונג-Netbook 11GP 10.2 אינץ 'מיני בוורוד

אז באיזה צבע יהיה המחשב הנייד הבא שלך ?